28 01 2009

ÜCRETSİZ-ÜYELİKSİZ E-KİTAP İNDİRME SİTELERİ!

<

1-Free-ebooks

www.free-ebooks.net sitesi,ücretsiz e-kitapların yanı sıra e-dergiler de indirebilme imkanı sunuyor. İsterseniz bulunanları paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca site ücretsiz üyelik ile kendi kütüphanenizi oluşturma imkanı da sunuyor.
2- Scribd

http://www.scribd.com/; Word, Excel, PowerPoint, PDF ve diğer popüler formatların desteklediği online dökümanların paylaşıldığı güzel bir site. Bu e-kitapları ücretsiz olarak indirebilir dilerseniz de sitenizde yayınlayabilirsiniz. 


      3- 4eBooks


http://4ebooks.org/
online kitap sitesi bilgisayar programcılığı üzerine yazılmış online kitaplardan oluşan geniş ve dolu dolu içerikli bir kaynak.
4- ManyBooks

http://manybooks.net/ kitap sitesinden PDA, iPod ya da eBook kitaplarını ya da el kitaplar ücretsiz indirebilme olanağı sunuyor. Sitede 22 bin kadar online kitap bulunmakta ve hepside ücretsiz.

5- FreeBookSpot


http://www.freebookspot.org/ üyelik istemeyen bu kitap sitesi. Site, 96 kategoriden oluşan yaklaşık 5 bin e-kitaplık arşivi içinde arama yapmanıza ve aradığınızı bulmanıza imkan sağlayan geniş e-kitap sitelerinden..
6- AskSam Ebooks

http://www.asksam.com/ebooks/ Shakespeare,Lewis Carroll, Charles Dickens, Edgar Allen Poe ve Jane Austen gibi ünlü yazarların  ücretsiz e kitaplarına yer veren sitede ayrıca politika,yasalar ve hükümet raporları ile ilgili kitaplar da yer almakta.
7- FreeTechBooks

http://www.freetechbooks.com/ bilgisayar bilimi, mühendislik ve programcılık kitapları, test kitapları ayrıca konferans notları gibi teknik kitapları ücretsiz ve legal olarak indirebileceğiniz bir site.
8- GetFreeEBooks

http://www.getfreeebooks.com/ yasal olarak ücretsiz e-book kitaplarını download edebileceğiniz bir kaynak.
9- FreeComputerBooks

http://freecomputerbooks.com/
Bilgisayar,programcılık, matematik ve mesleki e-kitapların yanında konferans notlarının ve çeşitli derslerin de bulunduğu oldukça geniş ve güzel bir kitap indirme kaynağı.


   


10- KnowFree


http://knowfree.net/
kitap indirme sitesi kullanıcıların ücretsiz olarak e-kitapları değiştirebildikleri, eğitici video ve diğer materyallerin de bulunduğu hoş bir site.

11- OnlineFreeEBooks


Çoğunlukla pdf formatlı ekitapları içeren http://www.onlinefreeebooks.net/ sitesi geniş içerikli bir site. Sitedenin içerimiş olduğu kitap kategorileri : Automotive Ebooks, Business Ebooks, Engineering Ebooks,Gadget Ebooks, Hardware Ebooks, Health & Medical Ebooks, HobbiesEbooks, Programming & Technology Ebooks, Sport & Martial ArtEbooks.

12- MemoWare


http://www.memoware.com/
sitesinde, PalmOS device,Pocket PC, Windows CE, EPOC ve Symbian'a kolaylıkla ekleyebileceğiniz özel formatlar bulunmakta.

13- Baen Free Library

downloadable science fiction novels
http://www.baen.com/library/ ücretsiz indirilebilir bilimkurgu romanlarına yer veren muhteşem bir online kütüphane.


etiket:e
-kitap ekitap e kitap indir download ücretsiz kitap indir üyeliksiz kitapsiteleri kitap indirme siteleri teknikkitapindir romanindir teknik bilim kurgu not bedava ücretsiz kitap siteleri e-book e book ebook

1936
0
0
Yorum Yaz