02 05 2010

TTNET Vitamin MEB SBS Deneme Sınavı Çözme-İlköğretim Öğrencisine

<

TTNET Vitamin SBS Deneme Sınavı Çözme


TTNET, interaktif eğitim destek paketi TTNET Vitamin İlköğretim ile öğrencilere geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Canlı Seviye Belirleme Sınavı (SBS) Denemeleri sunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen SBS düzeyinde hazırlanan TTNET Vitamin İlköğretim Canlı SBS Denemeleri, Mayıs ayı boyunca üç farklı tarihte gerçekleşecek.

TTNET  Vitamin SBS Deneme Sınavı ÇözmeÖn kayıt gerektirmeyen ve tüm TTNET Vitamin İlköğretim paketi kullanıcılarının ücretsiz olarak katılabileceği sınavlar 1 Mayıs, 15 Mayıs ve 29 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Her öğrenci, sınav günü 09.00-21.00 saatleri arasında kendine uygun olan bir zamanda sınava girebilecek. Sınav, öğrencinin internet üzerinden sınava girdiği anda başlayıp sınav süresi dolduğu anda sona erecek.

TTNET Vitamin üyesi iseniz Seviye Belirleme Sınavı SBS'yi BU SİTE ADRESİNDEN çözmeye başlayabilirsiniz...

TTNET VİTAMİN SBS SINAVI CEVAP ANAHTARI ve SONUÇLARINI ÖĞRENME NASIL OLUR?

İlköğretim öğrencileri için hazırlanan Seviye Belirleme ve Deneme Sınavının sonuçlarını ve cevap anaharını nasıl öğreneceğinizi merak ediyorsunuzdur...

Sınav sonuçları, sınavı takip eden günün öğle saatlerinde açıklanacak. Öğrenciye, SBS puanı, ders bazında doğru/yanlış/net bilgileri, başarı durumu ve sıralama bilgisi verilecek. Ayrıca, kazanım bazında değerlendirme bilgisi de paylaşılacak. Öğrenciler, eksiklerini tamamlamasına yardımcı olacak ya da konuları tekrar etmesini sağlayacak bilgiler için TTNET Vitamin İlköğretim’den faydalanabilecek. Sınava canlı olarak gününde katılamayan öğrenciler ise, daha sonra bu sınavlara TTNET Vitamin İlköğretim’de yer alan “SBS Deneme Sınavları” bölümünden ulaşabilecekler.

566
0
0
Yorum Yaz