08 12 2008

Dünyanın En Hafif En Küçük Çift Hatlı Cep Telefonu Fiyatı Ne Kad

<


Dünyanın en küçük çift hatlı cep telefonu üretimi DRV Mobile yapılan Minux M309 modeli.

Dünyanın En Küçük Çift Sim Kartlı Cep Telefonu Teknik Özellikleri Nedir?

69 gram ağırlığındadır DRV Mobile Minux M309. Ayrıca 1 GB Hafıza Kartına sahip en küçük çift hatlı cep telefonu 1 sene hırsızlığa, sıvı temasa ve yangına karşı Cep Kask’tan sigortalıdır. Bütün cep telefonu shoplarında satılan minux M 309’larda Bluetooth, MP3, MP4, GPRS, FM Radyo, ajanda, Wap, Handsfree gibi bütün özellikler var.


KDV Dahil 249 YTL’ye deri kılıf hediyeli satılan en küçük çift sim kartlı cep telefonları, pek çok firma tarafından toplu alım yapılarak müşterilerine yılbaşı hediyesi olarak verilmeye başlandı.

http://www.drv.com.tr/tr/default.asp adresinden minik çift sim kartlı telefonlar hakkında bilgi almak ve e-maille sipariş vermek mümkün.

DRV Mobile, Minux M309, model en küçük çift hatlı cep telefonu, çift hatlı sim kartı siparişi, satın al çift hatlı telefon en küçük, dünyanın en küçük çift hatlı telefonu, dünyanın en ufak çift simkartlı telefonu, Drive Mobile Minux M309  teknik özellikleri, sipariş DRV Mobile M309, fiyat M309, dünyanın en küçük telefonu fiyatı, cepsigortalı ufak telefon, dünyanın en küçük simkartlı teli

287
0
0
Yorum Yaz